Veríme, že sa budete u nás cítiť príjemne.


Lôžkové oddelenie sa nachádza v pavilóne 4 – v starej budove bývalej chirurgie na druhom poschodí. Na oddelení máme 5 izieb, v ktorých sa o vás starajú naše sestričky a sanitárky. Počas hospitalizácie môžete byť prijatí na oddelenie spolu s vaším dieťaťom a budete spolu na izbe. Táto služba je bezplatná do troch rokov dieťaťa. U starších detí sa pripláca za lôžko a noc 3,32 EUR. V prípade, že ste prijatí s dieťaťom, nárok na stravu má dieťa. U dojčených detí má stravu dojčiaca matka. Pri prijatí vás naše sestričky oboznámia s domácom poriadkom na oddelení. Na každej izbe je televízor, skrinky na odloženie vašich vecí, jedálenský stôl so stoličkami a samozrejme posteľ. Umývadlo sa nachádza priamo na izbe, sprcha a WC je na chodbe. Na oddelení sa nachádza kuchynka, kde si môžete odložiť veci do chladničky alebo ohriať jedlo v mikrovlnke.

                                          

                

Vizita lekárov je každé ráno o 7:00 hod. a poobede medzi 13:00 a 15:00 hod. Počas hospitalizácie budete mať svojho ošetrujúceho lekára, ktorý sa o vás bude starať. Plánované príjmy pacientov sú od 12:00 hod. a plánované prepustenia do domácej starostlivosti sú zvyčajne okolo 9:00 hod.

 

Na hospitalizáciu si prosím prineste:

-          zdravotnú dokumentáciu dieťaťa (aktuálny výpis zo zdravotnej dokumentácie),

-          kompletne vyplnené tlačivo pediatrického predoperačného vyšetrenia,

-          poistenci „EU“ mimo územia SR kópiu kartičky poistenca,

-          osobné hygienické potreby (zubnú kefku, pastu, mydlo, hrebeň, uterák, toaletný papier), prezúvky, pyžamo a iné osobné hygienické potreby (napr. príbor, teplomer a pod.),

-          náhradné jednorázové plienky, vlhčené utierky, krémy pri plienkovanom dieťati,

-          špeciálne náhrady materského mlieka, ak ich dieťa pije,

-          lieky, ktoré dieťa užíva,

-          sprievodca dieťaťa, ktorý má byť hospitalizovaný pri svojom dieťati, si pre seba donesie osobné hygienické potreby, pyžamo / domáce oblečenie, prezúvky a iné veci, ktoré chce používať vlastné (napr. príbor).

 

Deň pred operáciou pacientovi zabezpečte dostatočný príjem tekutín (pitný režim) a obmedzte sladkosti.

 

NENOSTE SI CENNOSTI A VÄČŠÍ OBNOS PEŇAZÍ !!!

 

Domáci poriadok

 

TELEFÓN

+421 43 4203 147

V prípade vašich otázok neváhajte a kontaktujte nás prostredníctom zobrazeného formulára.